Послуги

Фінансова компанія (ФФБ/ФОН)

Фінансова компанія (ФФБ/ФОН)

Одним з пріоритетних напрямком діяльності адвокатського бюро Аронович та партнери є правове обслуговування інвестиційної діяльності в галузі сучасного міського та котеджного будівництва, в першу чергу - житлового. Ця діяльність не обмежується столицею України – наші спеціалісти готові надавати допомогу регіональним інвесторам і забудовникам, у тому числі відносно об’єктів, що зводяться в регіонах.

Як відомо, згідно Закону України «Про інвестиційну діяльність» об'єктами інвестиційної діяльності не можуть бути об'єкти житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління. Інвестування та фінансування будівництва таких об'єктів може здійснюватися через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, недержавні пенсійні фонди.

Ми маємо успішний досвід створення та правового обслуговування діяльності вищевказаних інститутів.
 

Крім послуг зі створення фондів фінансування будівництва, фондів операцій з нерухомістю, недержавних пенсійних фонди, отримання необхідних для їх роботи дозволів та ліцензій, наші спеціалісти зможуть забезпечити якісне юридичне обслуговування господарської діяльності вказаних суб’єктів, нададуть консультації з податкового, цивільного, господарського законодавства.
Наша юридична практика розповсюджується також на врегулювання діяльності забудовників, розроблення необхідної для будівництва документації, а також правову допомогу в отриманні ліцензій на здійснення будівельних робіт.