Виборче право

Складність взаємовідносин між суб'єктами виборчого процесу вимагає поглибленої спеціалізації для повноцінного надання юридичної допомоги. В адвокатському бюро "Аронович і Партнери" супровід виборчого процесу – це окрема практика, в рамках якої надаються послуги представникам політичних партій, кандидатам у депутати парламенту України/ місцевих рад, претендентам на посаду мера. Бездоганно вивчивши виборче законодавство, фахівці нашої компанії готові вирішувати завдання будь-якої складності, включно – супроводжувати кримінальні справи у виборчому процесі.

Оскільки сьогодні вибори тісно переплітаються з партійною діяльністю, в адвокатському бюро "Аронович і Партнери" клієнтам пропонуються суміжні послуги. Зокрема, йдеться про реєстрацію «з нуля» або продаж готових політичних партій. За запитом клієнта підбирається оптимальний алгоритм виходу на політичну арену, можуть бути доступні й VIP-варіанти, які передбачають придбання партії з 5-річною історією.

Консультації за напрямком «виборче право»

Консультування адвоката базується на положеннях Закону України № 4061-VІ «Про вибори народних депутатів» від 17 листопада 2011 року і Закону України № 595-VIII «Про місцеві вибори» від 14 липня 2015 року, інших нормативно-правових актів в галузі конституційного права.

Послуги адвокатського бюро "Аронович і Партнери" включають:

  • Консультації щодо практичного застосування виборчого законодавства для представників політичних партій, кандидатів у депутати парламенту України/ місцевих рад, а також претендентів на посаду мера.
  • Проведення інструктажів, тренінгів, семінарів для довірених осіб, членів виборчих комісій, спостерігачів, агітаторів, представників передвиборних штабів, політтехнологів.
  • Розробку ефективних алгоритмів протидії чорному PR. Рекомендації стосовно дій в кризових ситуаціях: у разі арешту, обшуку, під час допиту.

Супровід виборчого процесу на всіх етапах

Юристи адвокатського бюро "Аронович і Партнери" надають допомогу у розв’язанні наступних питань:

Супровід висунення та реєстрації кандидата, як через політичні партії/ місцеві осередки політичних партій, так і шляхом самовисування.
Перевірка агітаційних матеріалів для публікації в ЗМІ на предмет наявності порушень виборчого права, що потенційно можуть спричинити скарги опонентів.
Ведення передвиборної бухгалтерії, включно – процесу формування виборчого фонду та внесення кандидатом застави.
Забезпечення повної відповідності нормам виборчого законодавства процедури надходження коштів на накопичувальний рахунок.
Складання/ укладення договорів з редакціями ЗМІ, іншими суб'єктами в рамках агітації.
Підтримка клієнта при вирішенні виборчих спорів: написання скарг, позовних заяв в рамках супроводу виборчого процесу.
Представництво інтересів клієнта в ході судових розглядів, включно – за позовами НАЗК за фактом оплати добровільного внеску фізичною особою, яка мала податковий борг, а також при розгляді кримінальних справ у виборчому процесі.