Послуги

Адмiнiстративні справи

Адвокатське бюро «Аронович і партнери» багато років веде адміністративні справи в інтересах своїх клієнтів. Будь-які адміністративні суперечки потребують знань нормативної бази і свіжих змін в ній. У юридичних осіб - підприємців та керівників організацій - не завжди є час вивчати всі регулюючі правові документи. Ми-завжди готові проконсультувати, підготувати листи, направити скарги, оскаржити податкові повідомлення-рішення (ППР), допомогти в суперечках з державною реєстраційною службою про анулювання свідоцтва про реєстрацію політичної партії в зв'язку з пропуском 6-ти місячного терміну для реєстрації осередків, суперечках з державною службою з надзвичайних ситуацій, суперечках з державними реєстраторами з питання скасування їх рішень і визнання їх протиправними та в інших категоріях адміністративних справ.
Юристи бюро докладно розглянуть всі вихідні документи, роз'яснять права юридичних осіб, з'ясують підстави для скарг і претензій до державних органів, тобто знайдуть всі аргументи для представлення інтересів клієнта в адміністративних спорах. При отриманні повідомлення-рішення від податкової, рекомендуємо звертатися до адвокатського бюро «Аронович і партнери» за актуальною юридичною консультацією і надійною підтримкою в вашій адміністративній справі чи податковому спорі. Ми завжди допоможемо знайти підстави для оскарження повідомлень-рішень та вирішити адміністративні суперечки.
Нагадуємо, що не перший рік спеціалізуємося на реєстрації і супроводі політичних партій і маємо позитивний досвід. Тому, є всі шанси виграти адміністративну справу про анулювання свідоцтва про реєстрацію політичної партії.
У випадках, коли потрібно вирішити адміністративний спір з державною службою з надзвичайних ситуацій, фахівці бюро зможуть на високому рівні представити інтереси клієнтів - юридичних осіб. Дана категорія справ має особливу специфіку.
Стежити за змінами в порядку оскарження рішень державних реєстраторів - наша робота. Саме тому в бюро завжди знають, як вирішити на користь клієнта адміністративні справи, де мова йде про скасування рішень державних реєстраторів.
Адвокатське бюро «Аронович і партнери» тримає руку на пульсі змін в українському законодавстві. Наші адвокати регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, дають актуальні і оперативні консультації та грамотно представляють інтереси юридичних та фізичних осіб при вирішенні адміністративних спорів. Аутсорсинг юридичних проблем підприємства замість власного штату юристів - вигідне, сучасне і професійне рішення.

Ирина Беляева