Послуги

Про нас

Злиття “SDM Partners” та “Аронович та Партнери”

Юридична фірма “SDM Partners” та адвокатське бюро “Аронович та Партнери” оголошують про злиття. Команда “Аронович та Партнери” вливається в склад “SDM Partners” www.sdm-partners.com 
В той час, як “SDM Partners” здобула репутацію одної з провідних юридичних фірм України, що успішно надає підтримку своїм українським та міжнародним клієнтам вже більше 9 років в усіх галузях права, “Аронович та Партнери” є одним із найперших адвокатських бюро незалежної України, яке розпочало діяльність ще у 1993 році та вже 27 років успішно надає професійні юридичні послуги як юридичним, так і фізичним особам.  
Як зазначає керуючий партнер “SDM Partners” Дмитро Сирота: “В першу чергу, вказане злиття підсилить адвокатську практику “SDM Partners” в сфері цивільних та сімейний справ, а також кримінального права, яку очолить Аронович Фелікс – засновник “Аронович та Партнери” та новий партнер “SDM Partners”. 
Аронович Фелікс також відзначив, що, використовуючи значний досвід “Аронович та Партнери” та високі міжнародні стандарти роботи “SDM Partners”, наша команда ще краще зможе надавати послуги клієнтам в даних сферах цивільного, сімейного та, особливо актуального в наші дні, кримінального права.

 

ІСТОРІЯ 

Юридична фірма «Інтерхелп-сервіс» була створена 21 січня 1993.

У тому ж році була отримана Ліцензія Міністерства юстиції України на здійснення юридичної практики.
У 2009 році було прийнято рішення про зміну назви на Адвокатське бюро Аронович і партнери.
Ми надаємо наступні послуги:
1. Ведення справ в адміністративних судах. Податкові спори. Спори з реєстраційною службою (Міністерством Юстиції), з ДСНС. Спори щодо порушень виборчого законодавства.
2. Ведення цивільних справ: спадкові, земельні, поділ майна подружжя, трудові спори, ДТП, спори по КУпАП, медійні спори.
3. Ведення кримінальних справ.
4.Ведення господарських справ.
5. Супровід перевірок: податкових, ДСНС, військового обліку, ДЕРЖПРАЦІ.
6. Обслуговування небанківських фінансових установ:
  • реєстрація кредитної установи;
  • реєстрація фінансової компанії;
  • реєстрація страхової компанії;
  • реєстрація ломбарду;
  • реєстрація факторингової, лізингової компанії;
  • ліцензування;
  • продаж готових фінансових установ.
7.  Реєстрація політичних партій та їх осередків.
8. Супровід угод з нерухомістю.
9. Ліквідація підприємств.
10. Авторське право.
11. Податкові консультації.