Послуги

спори з органом пробації

Команда SDM PARTNERS (партнер Аронович Фелікс та адвокат Катерина Петрушина) успішно захистила інтереси клієнта у спорі з органом пробації.

Суть справи: рік тому вироком суду клієнта було звільнено від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням з іспитовим строком, з покладенням обов’язку періодично з`являтися для реєстрації до органу пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання.

Під час випробувального строку клієнт працевлаштувався закордоном та був позбавлений можливості декілька разів відвідати орган пробації через жорсткі карантинні обмеження щодо перетину кордонів та відбування ізоляції.

Незважаючи на жорсткий карантин і той факт , що клієнт усіма своїми діями показав органу пробації те, що він законослухняний громадянин, орган пробації звернувся до суду із клопотанням про скасування звільнення від відбування покарання з іспитовим строком.

Команда SDM PARTNERS довела безпідставність поданого клопотання та захистила клієнта від відбування покарання у місцях позбавлення волі.